درباره ما

آِیا کاسه ای زیر نیم کاسست ؟

در کوچشو چه میگذره؟

فعلا تا قبل از این که کسی به تیم کوچشو اضافه بشه از جانب خودم صحبت میکنم . من محمد معصومی هستم یه دیوونه مارکتینگ و فروش . حالا شاید بپرسی چرا ؟ خوب راست و حسینی بهت جواب میدم . یک ، کلی پول توشه ، دو ، همیشه موندگاره چون همیشه چیزی برای فروش و خدماتی برای خدمت رسانی هست پس یک مشاور مارکتینگ خوب همیشه میتونه کسب درآمد داشته باشه حتی توی شرایط فعلی که نه تنها اقتصاد ایران بلکه اقتصاد دنیا در خطره و همش از بالا و پایین شدن ارزش در بازار جهانی صحبت میشه . حالا شاید بگین چیکار کنیم پس !!! خیلیا هستن که علاقه دارن بازار رو بشناسن علاقه دارن بتونن محصولاتشون رو بفروشن و محتاج یه مدیر فروش و بازاریاب نباشن و فکر میکنم کسی که یک مارکتر قوی باشه میتونه با کمی تلاش و تفکر مدیریتی کسب و کار خودشو هم راه بندازه . من سعی دارم اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بذارم اولشم دوست داشتم داخل اینستاگرام این کار رو انجام بدم اما دوست ندارم همش تهدید به فیلتر شدن بشم و مخطب هایی که شما باشید رو از دست بدم.

IMAGE

فرهنگ نچرالایف

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

آژانس بازاریابی نوین قصد دارد همراه شما، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

تیم مشاور ما

محمد معصومی
Founder

محمد حسن معصومی بنیان گذار کُوچشو مشاور مارکتینگ و تولید محتوا در حوزه دیجیتال فعالیت میکند و علاقه دارد اطلاعات خودش را با دیگران به اشتراک بگذارد .

    سبد خرید